Opublikowano:

Prezent dla miłośnika lisów

Lis to przepiękne zwierze, które w bajkach jest symbolem przebiegłości i sprytu. Mało kto wie, że są to stworzenia opiekuńcze i troskliwe. Wszyscy miłośnicy lisów wiedzą, że są to niezwykłe stworzenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Wszystkim zakochanym po uszy w rudzielcach polecamy listę rzeczy, które lisi miłośnik musi mieć.

Kubek i miseczka lis – super komplet dla każdego miłośnika lisków. Kubek i miseczka idealnie do siebie pasują. Co może być lepszego niż rozpoczęcie dnia od śniadania w lisim towarzystwie.

Wieszak lis – możecie użyć go do zawieszenia kluczy czy plecaka. Stanie się świetną ozdobą domu. Możecie także powiesić kilka wieszaczków obok siebie, będą idealne do wieszania kurtek i płaszczy gości. Możliwości wykorzystania jest na prawdę wiele, także w kuchni wieszak lis sprawi się doskonale.

Walizeczki lisy – oprócz tego, że walizeczki są po prostu śliczne, możecie wykorzystać je do przechowywania drobiazgów. Walizeczki mogą stać na Waszym biurku, regale czy komodzie. Zestaw składa się z mniejszej i większej tekturowej walizki. Możecie włożyć do niej biżuterię czy przybory do szycia.

 

Plecak lis – niewielki plecaczek, który może zastąpić torebkę. Jest przeznaczony dla dzieciaków, ale po odpowiedniej regulacji szelek może go nosić drobna miłośniczka lisów. Pomieści z pewnością portfel, telefon, klucze i książkę.

Piórnik/etui lis – możecie wykorzystać go jako typowy piórnik na przybory do pisania. Ale można zamienić go także na mała kosmetyczkę w której zmieszczą się podstawowe kosmetyki, które zabieracie zawsze ze sobą. Do etui nie zapomnijcie wrzucić niezwykle uroczego pilniczka liska.