Opublikowano:

Prezent dla miłośnika lisów

Lis to przepiękne zwierze, które w bajkach jest symbolem przebiegłości i sprytu. Mało kto wie, że są to stworzenia opiekuńcze i troskliwe. Wszyscy miłośnicy lisów wiedzą, że są to niezwykłe stworzenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Wszystkim zakochanym po uszy w rudzielcach polecamy listę rzeczy, które lisi miłośnik musi mieć.

Kubek i miseczka lis – super komplet dla każdego miłośnika lisków. Kubek i miseczka idealnie do siebie pasują. Co może być lepszego niż rozpoczęcie dnia od śniadania w lisim towarzystwie.

Wieszak lis – możecie użyć go do zawieszenia kluczy czy plecaka. Stanie się świetną ozdobą domu. Możecie także powiesić kilka wieszaczków obok siebie, będą idealne do wieszania kurtek i płaszczy gości. Możliwości wykorzystania jest na prawdę wiele, także w kuchni wieszak lis sprawi się doskonale.

Walizeczki lisy – oprócz tego, że walizeczki są po prostu śliczne, możecie wykorzystać je do przechowywania drobiazgów. Walizeczki mogą stać na Waszym biurku, regale czy komodzie. Zestaw składa się z mniejszej i większej tekturowej walizki. Możecie włożyć do niej biżuterię czy przybory do szycia.

 

Plecak lis – niewielki plecaczek, który może zastąpić torebkę. Jest przeznaczony dla dzieciaków, ale po odpowiedniej regulacji szelek może go nosić drobna miłośniczka lisów. Pomieści z pewnością portfel, telefon, klucze i książkę.

Piórnik/etui lis – możecie wykorzystać go jako typowy piórnik na przybory do pisania. Ale można zamienić go także na mała kosmetyczkę w której zmieszczą się podstawowe kosmetyki, które zabieracie zawsze ze sobą. Do etui nie zapomnijcie wrzucić niezwykle uroczego pilniczka liska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *