Opublikowano:

Prezent dla miłośnika kotów

Za co kochamy koty? Za ich niezależność, głośne mruczenie i miękkość futerka. Każdy miłośnik kotów uwielbia wszelkie gadżety na których znajdują się podobizny tych uroczych zwierzaków. Oto nasza lista prezentów idealnych dla wielbicieli kotów.

Kubek i miseczka kot – uroczy komplet na widok, którego zawsze się uśmiechniecie. Nie ważne jaka pogoda za oknem, z kociakami zawsze super zjeść śniadanie. Kubek i miska zachwycą miłośników kotów w każdym wieku.

Oto idealny zestaw dla podróżujących kocich maniaków. Etui na paszport i zawieszka do bagażu nie pozwoli Wam zapomnieć o kotach nawet podczas dłuższego wyjazdu. Poza tym każdy będzie wiedział, że ma do czynienia z zadeklarowanym miłośnikiem mruczenia.

Etui na okulary – etui kot pomieści zarówno okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. W środku znajdziecie ściereczkę do czyszczenia okularów. Etui zmieści się w plecaku jak i torebce.

Plecak kot – słodki kociak, który po odpowiednim wyregulowaniu szelek może służyć także dorosłej osobie. Wrzucicie do niego portfel, klucze czy telefon. Świetna alternatywa dla torebki.

Poduszka Pacbag – jeżeli lubicie koty to na pewno przepadacie za drzemkami. Dzięki temu, że poduszka się zwija możecie korzystać z niej poza domem, zmieści się nawet do plecaka. Będzie także niezastąpionym towarzyszem podróży. Nie ma nic lepszego niż przytulenie się do słodkich kociaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *