Opublikowano:

Prezent dla miłośnika kotów

Za co kochamy koty? Za ich niezależność, głośne mruczenie i miękkość futerka. Każdy miłośnik kotów uwielbia wszelkie gadżety na których znajdują się podobizny tych uroczych zwierzaków. Oto nasza lista prezentów idealnych dla wielbicieli kotów.

Kubek i miseczka kot – uroczy komplet na widok, którego zawsze się uśmiechniecie. Nie ważne jaka pogoda za oknem, z kociakami zawsze super zjeść śniadanie. Kubek i miska zachwycą miłośników kotów w każdym wieku.

Oto idealny zestaw dla podróżujących kocich maniaków. Etui na paszport i zawieszka do bagażu nie pozwoli Wam zapomnieć o kotach nawet podczas dłuższego wyjazdu. Poza tym każdy będzie wiedział, że ma do czynienia z zadeklarowanym miłośnikiem mruczenia.

Etui na okulary – etui kot pomieści zarówno okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. W środku znajdziecie ściereczkę do czyszczenia okularów. Etui zmieści się w plecaku jak i torebce.

Plecak kot – słodki kociak, który po odpowiednim wyregulowaniu szelek może służyć także dorosłej osobie. Wrzucicie do niego portfel, klucze czy telefon. Świetna alternatywa dla torebki.

Poduszka Pacbag – jeżeli lubicie koty to na pewno przepadacie za drzemkami. Dzięki temu, że poduszka się zwija możecie korzystać z niej poza domem, zmieści się nawet do plecaka. Będzie także niezastąpionym towarzyszem podróży. Nie ma nic lepszego niż przytulenie się do słodkich kociaków.