Opublikowano:

Prezent dla miłośników pand

zestaw gadżetów z pandą

Panda to jedno z najrzadziej spotykanych zwierząt na Ziemi, ale szturmem podbiła nasze serca. Wszyscy znamy filmiki z baraszkującymi i szalejącymi pandami. Panda jest zwierzęciem wyjątkowym pod każdym względem dlatego jest jednym z najpopularniejszych zwierzaków zdobiących przedmioty codziennego użytku. Jeżeli kochacie pandy tak jak my to zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Kubek i miseczka panda – każdy dzień rozpoczęty z pandą stanie się pozytywny bez względu na pogodę na oknem. Kubek może stać się świetnym pocieszycielem w pracy. Jeden łyk kawy z pandą i łatwiej zniesiecie długie godziny do końca dnia.

Jeżeli posiadacie kubek i miseczkę to nie możecie zapomnieć o dywaniku panda. Połóżcie go obok łóżka czy ulubionego fotela, każde pomieszczenie nabierze pozytywnej pandziej energii. W zasadzie najlepiej zaopatrzyć się w kilka dywaników, aby całe mieszkanie zapełniło się szalejącymi zwierzakami.

Kolejny krok to zaopatrzenie się w etui na okulary. Nie ważne czy schowacie do niego okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne, etui jest idealne na każde. Pandę zabieracie w swojej torebce na uczelnię i do biura. Swobodnie może z Wami podróżować w plecaku, na pewno zmieści się do plażowej torby.

Wszelkie przybory do pisania i rysowania schowacie w piórniku, który znakomicie pasuje do reszty kolekcji. Piórnik może stać się także niewielką kosmetyczką, która pomieści kosmetyki, które zazwyczaj gubią się w wielkich torebkach. Bez względu na wiek pokochacie małą pandę. Do piórnika koniecznie wrzućcie panią pandę pilniczek. Tego uroczego drobiazgu będą Wam zazdrościć wszystkie miłośniczki biało czarnych stworzeń.

Wszystkie te rzeczy możecie zapakować do niewielkiego plecaczka. Nie jest duży, ale spokojnie może zastąpić torebkę. Posiada wygodne, regulowane szelki i dodatkową kieszeń na przodzie.

Czas na przedmiot, którym nie pogardzą prawdziwi kolekcjonerzy pandzich gadżetów. To zabawkowy zestaw do picia herbatki z pandami. Piękna walizka w której schowany jest zestaw, ozdobiona jest wizerunkami pandziej rodziny. Znakomity pomysł na prezent nawet dla dorosłych miłośników pand, którzy zbierają wszystkie przedmioty ozdobione tymi słodkimi zwierzakami.