Opublikowano:

Kilka pomysłów na prezenty świąteczne, które nie zrujnują Twojego portfela

etui mapa świata

Jeżeli musicie kupić prezent a Wasz portfel nie do końca jest na to gotowy, koniecznie przeczytajcie listę prezentową poniżej. Oto lista prezentów na które nie wydacie więcej niż 50 złotych. Są to jednocześnie prezenty, które ucieszą obdarowywanego.

Kubki – do wyboru macie różne zwierzaki, które są urocze i oryginalne. Do tego każdy kubek zapakowany jest w ładne, tekturowe pudełko. Nie musicie się zatem martwić dodatkowymi kosztami związanymi z zakupem papieru. Kubek jest prezentem tak uniwersalnym, że będziecie mieć wyjątkowego pecha, jeżeli traficie na osobę, której się nie spodoba.

Parasol Vintage Map – ten oryginalny parasol jest świetnym pomyłem na prezent dla osoby kochającej podróże. Prezentuje się znakomicie, jest wyjątkowy i do tego praktyczny. W tak fantastycznej cenie trudno będzie znaleźć równie widowiskowy przedmiot.

Poduszka krab – poduszka znakomicie wygląda a jej cena jest bardzo atrakcyjna. Ten zakup zdecydowanie nie zrujnuje Waszego portfela. Efekt będzie na pewno świetny. Poduszka może pełnić funkcje dekoracyjnie, ale na pewno można z niej skorzystać podczas krótkiej drzemki.

Etui na paszport Ananasy – zabawne etui na paszport to propozycja dla osób, które podróżują dosyć daleko. Na pewno docenią wartość tego prezentu. Etui wyróżnia się swoim wzorem,  jest beztroskie jak wakacje. Prezent zdecydowanie dla ludzi obdarzonych poczuciem humoru, którzy podchodzą do życia z dużym dystansem.

Butelka na wodę – prezent praktyczny i uroczy. Butelki zmieszczą się nawet do torebki czy plecaka. Można zabierać je ze sobą wszędzie. A w tym zestawieniu na pewno wygrywają także ceną. Pięknej butelki z tak uroczymi nadrukami nie znajdziecie nigdzie.

Jeżeli Wasz portfel dopadł bardzo poważny kryzys to pozostaje Wam kupienie uroczych pilniczków. Prezent niewielki, ale może solenizant doceni ich urok, a także to, że pamiętaliście o urodzinach.