Opublikowano:

Ozdoby do pokoju dziecięcego

Znalezienie wyjątkowych ozdób to pokoju dziecięcego to zadanie wymagające mnóstwa czasu i cierpliwości. Szczególnie jeżeli chcemy aby były wyjątkowe, piękne i nie pochłonęły w całości pieniędzy z naszego portfela. Oto propozycje, które spełniają Wszystkie wymienione kryteria.

Wieszaki – do wyboru mamy różne zwierzaki – dinozaury, lisa czy misia. Ten niewielki element dekoracyjny może służyć do powieszenia plecaczka czy kurtki. Wieszaczki są niezwykle estetyczne i subtelne.

Zestaw walizeczek – oprócz funkcji dekoracyjnej walizeczki możemy wykorzystać do przechowywania zabawek czy znalezionych na plaży muszelek. Dziewczynki mogą przechowywać w nich gumki i spinki. Chłopcy z pewnością znajdą także mnóstwo zastosowań.

Dywanik panda – biało czarny dywanik idealny do pokojów dzieci obojga płci. Utrzymany w biało czarnej kolorystyce będzie pasował do każdego stylu. Mięciutki i przytulny, idealny do postawienia pierwszych kroków po przebudzeniu.

Plakaty – pokój już pomalowany, wszystkie meble ustawione. Czas na drobne akcenty, które sprawią, że pokoik będzie przytulny. Idealnie sprawdzą się plakaty. Ocieplą każdy pokój, dzięki czemu stanie się on bardziej przyjazny i miły.

Zawieszki – metalowe zawieszki ze zwierzakami są idealne do powieszenia nad biurkiem czy dziecięcym łóżkiem. Zwierzątka staną się towarzyszami w zasypianiu. Hasła, które na nich  się znajdują mogą służyć do wymyślania historyjek, w których wyjaśnimy dzieciakom najważniejsze wartości, którymi warto posługiwać się w życiu.

Girlandy – super pasują szczególnie do pokoików o białych ścianach. Możemy powiesić je nad dziecięcym łóżeczkiem. Dodadzą uroku i ożywią pokój.

Podpórki na książki – niewielki element dekoracyjny, który będzie wspierał Was w codziennym czytaniu dzieciakom. Pamiętajcie – “20 minut dziennie. Codziennie!”