Opublikowano:

5 pomysłów na niebanalny prezent dla babci i dziadka

Pomysły na prezent na Dzień Babci i/lub Dzień Dziadka to coroczny “ból głowy” dla niejednego z nas. Dzisiaj podpowiemy Wam, że żeby zadowolić dziadków, wcale nie trzeba kupować im kolejnej pary skarpet czy syropku na odporność. Oczywiście nie mamy nic przeciwko skarpetom i syropom, ale niech te dziadki dostaną wreszcie coś niebanalnego! 🙂

Przedstawiamy wam pięć niebanalnych pomysłów na prezent, z których każdy dziadek i każda babcia powinni być bardzo zadowoleni.

Pokolenie naszych dziadków nie miało takich możliwości podróżowania i zwiedzania świata przed rokiem 90. jakie maja dzisiaj. Większość z nich albo to zmieniło i wykorzystuje czas wolny na kolejne wyjazdy krótkie i dłuższe, albo marzy o podróżach nie wstając z przysłowiowego fotela. Jednym i drugim gorąco polecimy Dziennik Podróżnika.

My Travel Journal, to dziennik podróżny, który pozwoli zgromadzić wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Pomieści zdjęcia, bilety i inne pamiątkowe szpargały z podróży. Ponadto zawiera m.in. miejsca do stworzenia własnych checklist, które przydadzą się przed każdą wyprawą. Można z jednej strony podróże planować, a z drugiej spisywać swoje wspomnienia. A może usiądziecie z dziadkami i sami spiszecie ich historie? Taki czas spędzony wspólnie to chyba będzie najlepszy prezent dla wszystkich!

Idąc tropem dziadków podróżników i wspólnego spędzania czasu polecamy mapy zdrapki. Kolorowe lub stonowane, z możliwością zdrapywania kolejnych odwiedzonych miejsc lub planowania wypraw, zachwycą każdego obdarowanego. Możecie wybrać mapę zdrapkę świecącą w ciemności, albo mapę Polski z mazakiem ścieralnym, mapy świata ze zwierzętami lub tradycyjne, z nazwami wszystkich państw świata. Do wyboru, do koloru. Zapakowane w piękne tuby pięknie nadają się na prezent.

Seniorom ceniącym czas na drzemkę i odpoczynek polecimy poduszki od PacBaga. Kolorowe lub jednolite wzory, naturalne materiały i możliwość spakowania i zabrania ich w każdą podróż, to ich podstawowe, choć niejedyne zalety. Znajdziecie poduszki dla miłośników zwierząt i nowoczesnego wzornictwa, a dodatkowy pokrowiec sprawi, że doskonale sprawdzą się nie tylko w warunkach domowych, ale także w podróży.

W mniejszym zakresie cenowym znajdują się dwa ostatnie gadżety z naszej krótkiej listy: piersiówka Vintage Map oraz etui na okulary. Możecie je kupić w pakiecie lub oddzielnie.

Piersiówka to zabawny, ale także praktyczny prezent. Rozgrzewającą herbatkę można zabrać ze sobą na spacer lub w podróż, a etui na okulary mówi samo za siebie. Przyda się nie tylko do przechowywania okularów tradycyjnych, ale także przeciwsłonecznych, a niebanalny wygląd wyróżni posiadacza z tłumu.