Opublikowano:

8 najlepszych prezentów dla czteroletniego chłopca/dziewczynki 

Prezenty dla dzieciaków to nie lada wyzwanie. Czasem słabo je znamy, a czasem mamy wrażenie, że posiadają już wszystko. 

Oto lista uniwersalnych prezentów, które przypadną do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Aby ułatwić Wam zadanie podzielimy je w zależności od kwoty, którą musicie wydać.

PREZENTY DO 50 złotych

Mapa zdrapka Europa – ciekawa forma edukacji od najmłodszych lat. Mapa daje możliwość wspólnej zabawy i nauki razem z rodzicami. Po zdrapaniu, mapę można powiesić na ścianie w odpowiedniej antyramie. Dostępna również wersja Vip i Europa w nieco wyższej cenie.

Puzzle magnetyczne – puzzle sprawdzą się w czasie podróży samochodem. Magnetyczne elementy w połączeniu z metalowym pudełkiem to gwarancja świetnej zabawy w każdej sytuacji. Oprócz puzzli dostępnych jest również sporo gier dla dzieci w różnym wieku.Skarbonka chmurka – nauczy dziecko oszczędzać pieniądze a także będzie piękną ozdobą pokoju.

Prezenty od 50 do 150 złotych

Magnetyczna układanka Janod dinozaury – gry Janod to połączenie edukacji i świetnej zabawy. Ponadto otrzymujemy produkt znakomicie zaprojektowany i wykonany. Pudełko w którym znajdują się elementy układanki można zabrać ze sobą w każdą podróż. Gra zdecydowanie warta swojej ceny!

Magnetyczna układanka Janod babeczki – to wersja dla dziewczynki. W skład tego zestawu wchodzi 10 kart z gotowymi deserami oraz 40 magnesów do układania własnych kompozycji.

Plecaczek Skip Hop – dzięki mnogości wzorów dla każdego dziecka wybierzecie coś odpowiedniego. Plecak świetny dla przedszkola, na pewno ułatwi poranne wyjście z domu. Maluchy mogą zabierać plecaczki na wycieczki rodzinne.

 

Prezenty powyżej 200 złotych

Walizka Trunki – mały podróżnik będzie jeszcze bardziej cieszył się na wspólne wyjazdy posiadając własną walizkę. Wyjątkowa walizka na której można jeździć to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Walizki Trunki to szeroki wybór wzorów. Na pewno znajdziecie coś dla chłopców i dziewczynek.

Walizka i torba Travelite Youngster – super pomysł dla dzieciaków, które często podróżują z rodzicami. Walizka i torba pozwoli spakować malucha na kilkudniowy wypad. Samej torby można używać w czasie krótszych wypadów do zapakowania najpotrzebniejszych rzeczy.