Opublikowano:

10 artykułów przydatnych w podróży

Czy robicie sobie listę rzeczy, o których nie możecie zapomnieć pakując walizkę na podróż? Jeśli tak, to polubicie naszą listę 10 przydatnych gadżetów podróżnych. Jeśli takich list nie robicie, a ciągle o czymś zapominacie, nasza lista pozwoli zapamiętać o kilku istotnych drobiazgach.

Niezależnie od wybranej destynacji i długości przewidywanej podróży z dzieckiem, musimy w coś spakować nasze rzeczy. Dlatego na samej górze naszej listy umieszczamy walizeczkę Trunki a zaraz pod nią – plecaki dziecięce.

Walizeczki Trunki to fantastyczni towarzysze podróży. Służą nie tylko do przechowywania rzeczy (są bardzo pojemne), ale także jako środek transportu dla Malucha, gdy zmęczony nie będzie chciał iść. Funkcjonalna i zabawna walizka dziecięca idealnie sprawdzi się w niejednej podróży.

Na drugim miejscu, jak już wspomnieliśmy umieszczamy plecaki dziecięce. Niesamowitym jest to, że chyba każde dziecko znajdzie ukochany wzór, kolor lub zwierzaka w formie plecaczka, który będzie mu towarzyszyć w podróży. Mnogość wzorów i kolorów jest nieopisana. Warto znaleźć taki, który będzie nie tylko ładny, ale także funkcjonalny. Wykonanych z wytrzymałych materiałów, odpornych na ścieranie i codzienne użytkowanie. Koniecznie zwróćcie uwagę na rozmiar plecaka, by idealnie dopasować go do wieku i potrzeb dziecka.

Kolejnym hitem w podróży są wszelkiego rodzaju gry, które zajmą nie tylko dzieci, na czas lotu, podróży samochodem i w deszczowe dni. Polecamy przede wszystkim gry magnetyczne. Ze względu na niewielkie rozmiary można zabrać je wszędzie. Zmieszczą się do każdej torebki i bagażu podręcznego. Mają też coś czego nie posiadają zwykłe planszówki – magnetyczne elementy zamykane w pudełeczku. Nie tylko rzadko się gubią, ale także nie spadają z planszy podczas gry.

Czy wyobrażacie sobie jakąkolwiek podróż bez telefonu czy tabletu? Oczywiście znamy odpowiedź 🙂 W waszej podręcznej torbie podróżnej nie musi znajdować się milion ładowarek. Wystarczy powerbank. W każdej chwili doładujecie nim potrzebny sprzęt, zwłaszcza tam, gdzie o dostęp do prądu naprawdę niełatwo (stok narciarski, wycieczka górska, plażowanie itp). A powerbank może być nie tylko praktyczny, może być naprawdę ładny!

W połowie naszej listy umieszczamy kosmetyczkę. Panie od zawsze z niej korzystają (nie tylko w podróży), panowie także od dłuższego już czasu, a ostatnio polecamy je także dzieciom. Zwłaszcza, że rynek kosmetyczek dziecięcych ciągle się powiększa, dzięki czemu znaleźć możemy przepiękne kosmetyczki z różnymi bohaterami dziecięcymi, w różnych wzorach i kolorach. Więcej o kosmetyczkach opowiemy Wam w kolejnych artykułach naszego bloga..

Etui na paszport. Piękny i funkcjonalny gadżet podróżny. Zazwyczaj zamykane na klips lub zameczek, zapobiegają wysunięciu się dokumentom podczas podróży, a dodatkowe przegródki pozwalają w jednym etui przechować większą ilość kart i dokumentów.

Idealna poduszka podróżna, to poduszka, która z jednej strony jest na tyle duża, by zapewnić komfort drzemki w każdym środku transportu, a z drugiej na tyle “pakowna”, by zmieściła się w nawet niewielkim bagażu podręcznym. My polecamy poduszki PacBag. Wykonane z naturalnych materiałów, które można prać w pralce, w kilkudziesięciu wzorach kolorystycznych, spełnią wymagania każdego podróżnego.

Absolutna nowość w naszym sklepie to kubek niewysypek. Idealny dla podróżujących z dziećmi. Dzięki specjalnej pokrywce kubek zapobiega wysypywaniu się jedzenia z wnętrza, więc można w nim przewozić ulubione przekąski dzieci. Silikonowy uchwyt ułatwia trzymanie w małej rączce, a piękne wzory zachęcają do jedzenia zdrowych, kolorowych produktów.

Zawieszki do bagażu. Niedoceniane, a jednak bardzo przydatne gadżety podróżne. Najważniejszą ich zaletą jest oczywiście informacja o właścicielu w przypadku zaginięcia bagażu. Jednak dzięki kolorowym wzorom możecie nie tylko wyróżnić swój bagaż, ale także szybciej odnaleźć go np. na taśmie lotniskowej. Zawieszka do bagażu w tym samym wzorze kolorystycznym co etui na paszport stworzy też piękny prezent na każdą okazję.

Kto z was pamięta czasy, kiedy w żadną dalszą podróż nie wyjeżdżało się bez tradycyjnej, papierowej mapy? Piękne to były czasy, nostalgiczne, pełne przygód. Dzisiaj zaproponujemy Wam mapy zdrapki, które troszkę przeniosą nas do czasu, kiedy marzyliśmy o podróżach, planowaliśmy je, nieustannie jeżdżąc palcem po kolorowych stronach atlasu. Na naszych mapach, używając mazaka możecie zaplanować podróż po Polsce i świecie, a jeżeli zmienicie plany zawsze możecie użyć dołączonej szmatki i skorygować trasę. Można też zdrapać wszystkie odwiedzone miejsca i planować kolejne wypady.